Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 3540 btu |
| Kapacitet grejanja | 3680 btu |
| Snaga hlađenja | 9000 |
| Snaga grejanja | 9000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 700mm x 250mm x 190mm mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 35 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 738mm x 300mm x 540mm mm |
| Težina spoljne jedinice | 25 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |