Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 5280 btu |
| Kapacitet grejanja | 5400 btu |
| Snaga hlađenja | 18000 |
| Snaga grejanja | 18000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 910 x 320 x 230 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 42 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 750 x 285 x 520 mm |
| Težina spoljne jedinice | 30 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 52 db(A) |