Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 4700-14700 btu |
| Kapacitet grejanja | 3640-14950 btu |
| Snaga hlađenja | 12000 |
| Snaga grejanja | 12000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 835 x 295 x 208 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8.7 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 39/33/22/21 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 765 x 555 x 303 mm |
| Težina spoljne jedinice | 35 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 54 db(A) |