Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 24000 (7200-28000) btu |
| Kapacitet grejanja | 25000 (5300-28000) btu |
| Snaga hlađenja | 2402 (420-3200) W |
| Snaga grejanja | 2130 (300-3100) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 1083 x 336 x 224 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 14.7 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 46/37/34.5/21 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 955 x 342 x 673 mm |
| Težina spoljne jedinice | 52.9 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 60 db(A) |