Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 9553 (3500-12000) btu |
| Kapacitet grejanja | 10000 (3500-13000) btu |
| Snaga hlađenja | 2830 W |
| Snaga grejanja | 2930 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 812 x 299 x 199 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 9.1 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 37/32/20.5/19.5 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 720 x 495 x 270 mm |
| Težina spoljne jedinice | 22.7 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 62 db(A) |