Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12283 (4700-14700) btu |
| Kapacitet grejanja | 12965 (3700-15000) btu |
| Snaga hlađenja | 120-1650 W |
| Snaga grejanja | 110-1400 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 812x 299 x 199 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 9.3 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 37.5/35.5/21/20 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 720 x 495 x 270 mm |
| Težina spoljne jedinice | 22.9 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 db(A) |