Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 (1157-19900) btu |
| Kapacitet grejanja | 19000 (10580-19960) btu |
| Snaga hlađenja | 5280 (1930-6270) W |
| Snaga grejanja | 5570 (1290-7000) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 968 x 225 x 320 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 12.3 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41/36.5/32.5/20.5 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 805 x 554 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 32.3 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 63 db(A) |