Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 14900 (4500-14900) btu |
| Kapacitet grejanja | 15500 (3000-15500) btu |
| Snaga hlađenja | 857 (130-1700) W |
| Snaga grejanja | 952 (120-1550) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 940 x 325 x 193 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10.7 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 28 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 800 x 554 x 333 mm |
| Težina spoljne jedinice | 29.3 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |