Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 13000 btu |
| Snaga hlađenja | 3500 W |
| Snaga grejanja | 2500 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 100 x 21,2 x 33,5 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 13.4 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 52 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 76,5 x 30,3 x 55,5 mm |
| Težina spoljne jedinice | 26.4 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 59 db(A) |