Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Bergen |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 800-3600 (3200) W |
| Snaga grejanja | 800-4200 (3600) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 265 x 790 x 170 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8.3 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 42 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 540 x 776 x 320 mm |
| Težina spoljne jedinice | 23.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |