Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 900-3600 (3200) W |
| Snaga grejanja | 900-4000 (3600) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 779 x 260 x 185 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 732 x 550 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 25 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 51 db(A) |