Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 24000 btu |
| Kapacitet grejanja | 24000 btu |
| Snaga hlađenja | 1800-6900 W |
| Snaga grejanja | 1300-7910 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 982 x 311 x 221 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 48 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 873 x 555 x 376 mm |
| Težina spoljne jedinice | 25 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 57 db(A) |