Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Bergen |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 3250 W |
| Snaga grejanja | 3400 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 705 x 290 x 200 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8.3 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 19 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 700 x 553 x 245 mm |
| Težina spoljne jedinice | 23.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |