Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 btu |
| Kapacitet grejanja | 18000 btu |
| Snaga hlađenja | 100-2300 (1582) W |
| Snaga grejanja | 240-2350 (1393) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 993 x 311 x 222 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 12.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 26-45 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 802 x 555 x 350 mm |
| Težina spoljne jedinice | 30.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 db(A) |