Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 btu |
| Kapacitet grejanja | 1800 btu |
| Snaga hlađenja | 1260-6600 (5300) W |
| Snaga grejanja | 1120-6800 (5600) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 996 x 301 x 225 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 47/45/42/40/38/36/33 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 958 x 660 x 402 mm |
| Težina spoljne jedinice | 42 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 db(A) |