Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Bergen |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 btu |
| Kapacitet grejanja | 18000 btu |
| Snaga hlađenja | 1300-5000-5800 W |
| Snaga grejanja | 1400-5200-6000 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 975 x 220 x 320 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 11.6 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 39/35/31/24 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 800 x 553 x 275 mm |
| Težina spoljne jedinice | 32.7 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |