Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Bergen |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 btu |
| Kapacitet grejanja | 18000 btu |
| Snaga hlađenja | 1200-6800 W |
| Snaga grejanja | 1200-6600 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 945 x 298 x 211 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 36-46 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 945 x 228 x 211 mm |
| Težina spoljne jedinice | 45 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 db(A) |