Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A+++ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 1000-3810 (3500) W |
| Snaga grejanja | 1200-4400 (3810) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 865 x 290 x 210 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 43/39/37/35/34/32/25 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 802 x 555 x 350 mm |
| Težina spoljne jedinice | 29 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 53 db(A) |