Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 24000 btu |
| Kapacitet grejanja | 24000 btu |
| Snaga hlađenja | 1200-8850 (7100) W |
| Snaga grejanja | 1800-9450 (7800) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 327 x 1101 x 249 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 16.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 44 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 660 x 958 x 402 mm |
| Težina spoljne jedinice | 42 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 59 db(A) |