Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 220-1400 W |
| Snaga grejanja | 220-1550 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 837 x 293 x 200 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 9.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41/38/36/33/30/26/25 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 732 x 555 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 25.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 52 db(A) |