Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 24000 btu |
| Kapacitet grejanja | 24000 btu |
| Snaga hlađenja | 450-2900 (2030) W |
| Snaga grejanja | 350-3500 (1870) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 993 x 311 x 222 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 50/47/43/41/40/36/35 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 958 x 660 x 402 mm |
| Težina spoljne jedinice | 45 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 59 db(A) |