Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 3500 W |
| Snaga grejanja | 3650 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 700 x 600 x 215 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 15 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 40/37/32/26 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 848 x 540 x 320 mm |
| Težina spoljne jedinice | 33 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 54 db(A) |