Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Gree |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 btu |
| Kapacitet grejanja | 18000 btu |
| Snaga hlađenja | 1000-5300 (4600) W |
| Snaga grejanja | 1000-5650 (5200) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 982 x 311 x 221 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 13.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 43/39/37/33/32/30/29 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 732 x 550 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 26.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 52 db(A) |