Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 24000 btu |
| Kapacitet grejanja | 25000 btu |
| Snaga hlađenja | 1005-3650 W |
| Snaga grejanja | 977-3560 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 1030 x 338 x 238 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 14.26 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 24-45 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 890 x 342 x 673 mm |
| Težina spoljne jedinice | 41.91 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 56 db(A) |