Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A+++ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 12000 btu |
| Snaga hlađenja | 740 (100-1950) W |
| Snaga grejanja | 920 (100-2620) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 895 x 298 x 248 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 12.7 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 59 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 805 x 554 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 32.3 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 60 db(A) |