Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 8530 btu |
| Kapacitet grejanja | 10000 btu |
| Snaga hlađenja | 9000 |
| Snaga grejanja | 9000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 726 x 210 x 291 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 54 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 720 x 270 x 495 mm |
| Težina spoljne jedinice | 23.5 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 62 db(A) |