Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 11570-20130 btu |
| Kapacitet grejanja | 10580-19960 btu |
| Snaga hlađenja | 1550 (560-2050) W |
| Snaga grejanja | 1750 (780-2000) W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 969 x 320 x 241 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10.5 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41/37/31/20 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 874 x 554 x 330 mm |
| Težina spoljne jedinice | 35.1 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 57 db(A) |