Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 btu |
| Kapacitet grejanja | 13000 btu |
| Snaga hlađenja | 1005-1650 W |
| Snaga grejanja | 977-1560 W |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 835 x 208 x 295 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 39/33/22/21 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 765 x 303 x 555 mm |
| Težina spoljne jedinice | 31 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 54,5 db(A) |