Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 1550 W btu |
| Kapacitet grejanja | 1750 W btu |
| Snaga hlađenja | 18000 |
| Snaga grejanja | 18000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 969 x 320 x 241 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 14.7 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 20-41 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 874 x 330 x 554 mm |
| Težina spoljne jedinice | 45 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 65 db(A) |