Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 3540 btu |
| Kapacitet grejanja | 3680 btu |
| Snaga hlađenja | 12000 |
| Snaga grejanja | 12000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 700 x 250 x 190 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 35 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 738 x 300 x 540 mm |
| Težina spoljne jedinice | 27 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 50 db(A) |