Inverter
Specifikacije
| Proizvođač | Midea |
| Tip | Inverter |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grejanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 7100 btu |
| Kapacitet grejanja | 7420 btu |
| Snaga hlađenja | 24000 |
| Snaga grejanja | 24000 |
| Wifi | da |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | (ŠxVxD) 1100 x 320 x 230 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 14 kg |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 45 db(A) |
| Dimenzije spoljne jedinice | (ŠxVxD) 810 x 290 x 530 mm |
| Težina spoljne jedinice | 34 kg |
| Nivo buke spoljne jedinice | 54 db(A) |